Thermacut, k.s.

Elektrotechnika automotive

Vývoj, výroba a prodej spotřebních a náhradních dílů, příslušenství a kompletních hořáků pro plazmové a laserové řezání, řezání plamenem a pro MIG/MAG, TIG svařování.

Sokolovská 574, 686 01 Uherské Hradiště
založeno 1992 | 250+ zaměstnanců

Chytrá strojírenská řešení

V oblasti tepelného řezání máme již více než 25 let zkušeností. Jsme stabilní firmou, skutečným specialistou v oboru. Neustále se rozrůstáme, hledáme nové technologie a expandujeme do světa. Máme již 25 prodejních zastoupení po celém světě a disponujeme mezinárodním vývojovým oddělením.

Na počátku devadesátých let stáli u zrodu společnosti Thermacut tři zakladatelé, během pětadvacetileté existence prodělala společnost rozsáhlý vývoj a je připravena v něm pokračovat. Dnes nabízíme kvalitní zaměstnání třem stovkám pracovníků. Zdokonalujeme nejen výrobu, ale také pracovní prostředí pro všechny naše zaměstnance.

Náš úspěch je založen též na hodnotách naší společnosti, které považujeme za významný pilíř naší práce. Jsou jimi poctivost, otevřenost, soudržnost, respekt a partnerství.

Naše vize: stát se globálním poskytovatelem technologií pro tepelné řezání.

Vážíme si svých zaměstnanců

“TO NEJCENNĚJŠÍ, CO NAŠE FIRMA MÁ, JSOU LIDÉ, KTEŘÍ V NÍ PRACUJÍ.”

Uvědomujeme si, že naši zaměstnanci jsou pro společnost velmi důležití. Proto pro ně organizujeme rozmanité akce, při nichž mohou strávit příjemné chvíle mezi svými kolegy či ve svém pracovním prostředí, ale trochu jinak…

Pravidelně pro naše zaměstnance připravujeme cyklovýlety. Každoročně pořádáme kolektivní akce pro zaměstnance a jednou za dva roky organizujeme Family day. Jedná se o den otevřených dveří, jehož smyslem je seznámit příbuzné našich zaměstnanců, ale také širokou veřejnost, s naší činností a umožnit nahlédnutí do výroby.

 

Koho hledáme

V tuto chvíli obsazujeme pozice: seřizovač CNC strojů a obráběče kovů.

Akce ve spolupráci
Thermacut & VISC

Prezentace společnosti

Naše technologie

Největší část výroby společnosti tvoří obrábění dílů pro dělení materiálů. Naší nejvýznamnější metodou řezání je řezání plasmou. Využíváme také řezání laserem a kyslíkem (tzv. oxy fuel).

Další část výroby se specializuje na obrábění kontaktních špiček pro svařování, třetí část produkce spočívá v montáži kabelů.

Thermacut & studenti

Práci se studenty jsme velmi otevřeni, neboť právě oni mohou jednou pokračovat v našich šlépějích.

Na našem pracovišti umožňujeme odborné praxe studentů z MESIT, střední školy, o.p.s.

Pro zájemce z řad škol a žáků realizujeme také odborné exkurze.

Ve spolupráci se SŠPHZ Uherské Hradiště se účastníme Technického jarmarku v Uherském Hradišti.

Fotografie
z Technického jarmarku

Kontakt

Thermacut, k.s.
Sokolovská 574
686 01 Uherské Hradiště

+420 572 420 495
+420 727 899 939
m.kylianova@thermacut.cz
www.thermacut.cz