Ray Service

Elektrotechnika Strojírenství

Komplexní řešení v oblasti výroby kabelových svazků, elektromechanických celků, elektronických zařízení a dodávek kabelových komponent

Huštěnovská 2022, 686 03 Staré Město
založeno 1994 | 180+ zaměstnanců

Naše divize

Obranný průmysl představuje pro společnost Ray Service nejvýznamnější oblast již od dob jejího vzniku v r. 1994. Od té doby jsme se zúčastnili mnoha velkých evropských programů vývoje a modernizace vojenské techniky, proto s hrdostí nabízíme specifické produkty a služby na míru i těm nejnáročnějším zákazníkům, a to se skvělým poměrem cena/výkon.

Vzhledem k umístění v regionu s dlouhou historií výroby letadel společnost Ray Service disponuje zkušenými zaměstnanci a certifikovanými procesy pro dodávky všem zákazníkům v letectví, vojenském i civilním. Dlouholetá spolupráce s největšími hráči leteckého průmyslu nám umožňuje splnit jakékoliv požadavky zákazníka včas za výhodnou cenu a v nadstandardní kvalitě.

Ve světě závodních vozů, kde rozhodují zlomky sekund, hraje Ray Service významnou roli se svou nekompromisní kvalitou, spolehlivostí a technickou dokonalostí. V tomto specifickém odvětví spolupracujeme s renomovanými značkami a poskytujeme produkty a služby, které jsou zde skutečně zásadní.

Ray Service, a.s. je systémový integrátor kabelových komponent řady světových výrobců kabelových komponent – např. TE Connectivity, ITT Cannon, Amphenol, Souriau nebo Positronic, pro něž je významným zákazníkem. Tímto se výrazně prosadil a osvědčil na vysoce náročných trzích vojenské, letecké a dopravní techniky.

Ray Service
& Společenská odpovědnost

Nejedná se o pouhé mecenášství, ale o promyšlenou strategii, která přináší společnosti a jejímu okolí dlouhodobou prosperitu.

  • Podpora škol a projektů pro studenty
  • Podpora společenských aktivit
  • Dobročinné aktivity
  • Ekologická produkce

Proč my?

Jsme skvělý kolektiv spolupracovníků, pracujeme v komfortním prostředí s nejmodernějšími technologiemi, díky kterým se naše produkty dostanou na celosvětový trh zejména vojenské a letecké techniky.

Studenti v Ray Service

Jsme rádi, že můžeme nabídnout spolupráci i studentům středních i vysokých škol a zapojit je již v mladém věku do našeho prostředí a rozšířit jejich znalosti.

Studentům středních škol nabízíme možnost stáží, brigád a školních projektů.

Studenty vysokých škol dokážeme podpořit v rámci bakalářských a diplomových prací. Poskytujeme příležitost i výzkumných projektů. Snažíme se neustále inovovat ve všech divizích společnosti a jsme schopni pomoci i s velmi náročnými záležitostmi. Nabídka stáží a brigád pro vysokoškolské studenty je u nás také velmi rozsáhlá.

Spolupráce Ray Service & VISC

Proběhly první projektové dny

Žáci ze Základní školy v Tupesích se zúčastnili projektových dnů v Ray Service, a.s.

Exkurze do Ray Service, a.s.

Pro studenty oboru Mechanik elektrotechnik ze SPŠ OA Uherský Brod jsme uspořádali exkurzi do společnosti Ray Service, a.s.

Exkurze pro studenty SPŠ OA Uherský Brod v RayService a.s. Staré Město

Dá se studium a práce skloubit dohromady? Takovou možnost nabízí firma Ray Service a.s.

Stáže pro studenty ve firmě Ray Service a.s. – Příběh studenta Víta J.

Věříme, že největším kapitálem jsou znalosti a dovednosti zaměstnanců, proto se snažíme navázat spolupráci se studenty a zapojit je již v průběhu studia do pracovního prostředí firmy.

Exkurze ve společnosti RayService

Návštěva společnosti RayService, a.s. pro žáky zajímající se o elektrotechniku, elektroniku, konstruování.

Ekonomické pozice v Ray Service

Studenti SOŠGM Staré Město navštívili společnost Ray Service.

Beseda s exkurzí do RayService, a.s. ve Starém Městě

Studenti poznají společnosti RayService a B2A a seznámí se s moderními formami řízení.

Technické profese v Ray Service

Studentům Elektrotechniky SŠPHZ v Uherském Hradišti jsme představili technické záležitosti naší společnosti.

VISC děkuje za finanční podporu Ing. Karlu Marečkovi a Ing. Petru Gabrielovi

Exkurze do společnosti Ray Service, a.s.

Beseda s exkurzí zaměřená na seznámení se společnostmi RayService a B2A a jejich moderními formami řízení.

Exkurze ve společnosti Ray Service

Exkurze pro studenty 2. ročníku oboru Mechanik elektrotechnik ze SPŠOA v Uherském Brodě.

Představení mobilní učebny

Slavnostní představení unikátního vzdělávácího projektu.

Exkurze v Ray Service a.s.

Exkurze pro zájemce o technická povolání z řad žáků 8. a 9. tříd ZŠ.

Školení zaměstnanců v 3D technologiích

Zaměstnanci Ray Service a.s. se neustále a rádi učí novým dovednostem

Individuální lekce 3D tisku

Podporujeme mladé talenty a zájemce o techniku

Ray Service

Na profesionální úrovni vyrábíme a vyvíjíme kabelové svazky, elektromechanické komplety a elektronická zařízení pro rozsáhlou škálu klientely. Nemalou součástí naší společnosti je distribuce kabelových komponent.

S více než dvaceti lety na trhu jsme silná prosperující společnost a zároveň vyhledávaný partner.

S moderním zázemím a profesionálně inovativním přístupem k výrobě jsme jeden z nejaktraktivnějších zaměstnavatelů ve Zlínském kraji.

Vhodné pozice pro studenty

Spolupráce se studenty VUT

Formula Student je studentská soutěž v konstrukci vozů formule. Studentské týmy z celého světa navrhují, konstruují a testují závodní vozy formulového typu a později s nimi závodí na prestižních závodních okruzích Evropy i Spojených států amerických.

Cílem je navrhnout a postavit reálný závodní monopost pro rekreačního jezdce, prezentovat fiktivnímu investorovi a poté připravit fiktivní maloseriovou výrobu 1000 kusů.

Každý tým si musí sehnat sám veškeré prostředky a firma Ray Service se podílí na této soutěži jako zlatý partner týmu VUT Brno.

Ray Service a práce na SOČ

Společnost Ray Service nabízí středoškolským studentům mnoho témat pro Středoškolskou odbornou činnost.

Studenti si mohou vybrat z oborů elektro, mechanika, elektromechanika, management nebo automatizace a programování.

Obor elektro se ještě dělí na podobory obecné, aerospace, land systems a motosport. Z každého podoboru si může student vybrat téma, které mu sedí nejvíce. Jsou to např.:  optika, optoelektronické převodníky; zalévací hmoty pro elektrotechniku; budoucnost leteckého průmyslu; dálkově ovládaná bojová vozidla; LED světloměty a mnoho dalších.

V oboru mechanika si student může vybrat z témat: zásady kótování ve výkresech podle posledních norem; povolené a zakázané styky kovů; zpracování kompozitních materiálů a další.

Obor elektromechanika nabízí tři témata pro zpracování SOČ. Jsou to 3D tisk PCB; rapid prototyping a měnič napětí 12/24 voltů.

Studenti, kteří mají zájem o management si mohou vybrat téma mezinárodní projektový management; identifikace pomocí RFID nebo analýza dle 8D reportu.

Obor automatizace a programování nabízí témata jako programování dronů; programování zalévacích robotů; IR melder testování a další.

V případě zájmu o další témata nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Ray Service, a.s.
Huštěnovská 2022
68603 Staré Město
Česká republika
IČ: 27756203 DIČ: CZ27756203

T +420 572 434 311
F +420 572 577 077
personalni@rayservice.com
www.rayservice.com