Ray Service

Elektrotechnika Strojírenství

Komplexní řešení v oblasti výroby kabelových svazků, elektromechanických celků, elektronických zařízení a dodávek kabelových komponent

založeno 1994 | 180+ zaměstnanců
Huštěnovská 2022, 686 03 Staré Město

Naše divize

Obranný průmysl představuje pro společnost Ray Service nejvýznamnější oblast již od dob jejího vzniku v r. 1994. Od té doby jsme se zúčastnili mnoha velkých evropských programů vývoje a modernizace vojenské techniky, proto s hrdostí nabízíme specifické produkty a služby na míru i těm nejnáročnějším zákazníkům, a to se skvělým poměrem cena/výkon.

Vzhledem k umístění v regionu s dlouhou historií výroby letadel společnost Ray Service disponuje zkušenými zaměstnanci a certifikovanými procesy pro dodávky všem zákazníkům v letectví, vojenském i civilním. Dlouholetá spolupráce s největšími hráči leteckého průmyslu nám umožňuje splnit jakékoliv požadavky zákazníka včas za výhodnou cenu a v nadstandardní kvalitě.

Ve světě závodních vozů, kde rozhodují zlomky sekund, hraje Ray Service významnou roli se svou nekompromisní kvalitou, spolehlivostí a technickou dokonalostí. V tomto specifickém odvětví spolupracujeme s renomovanými značkami a poskytujeme produkty a služby, které jsou zde skutečně zásadní.

Ray Service, a.s. je systémový integrátor kabelových komponent řady světových výrobců kabelových komponent – např. TE Connectivity, ITT Cannon, Amphenol, Souriau nebo Positronic, pro něž je významným zákazníkem. Tímto se výrazně prosadil a osvědčil na vysoce náročných trzích vojenské, letecké a dopravní techniky.

Ray Service
& Společenská odpovědnost

Nejedná se o pouhé mecenášství, ale o promyšlenou strategii, která přináší společnosti a jejímu okolí dlouhodobou prosperitu.

  • Podpora škol a projektů pro studenty
  • Podpora společenských aktivit
  • Dobročinné aktivity
  • Ekologická produkce

Proč my?

Jsme skvělý kolektiv spolupracovníků, pracujeme v komfortním prostředí s nejmodernějšími technologiemi, díky kterým se naše produkty dostanou na celosvětový trh zejména vojenské a letecké techniky.

Studenti v Ray Service

Jsme rádi, že můžeme nabídnout spolupráci i studentům středních i vysokých škol a zapojit je již v mladém věku do našeho prostředí a rozšířit jejich znalosti.

Studentům středních škol nabízíme možnost stáží, brigád a školních projektů.

Studenty vysokých škol dokážeme podpořit v rámci bakalářských a diplomových prací. Poskytujeme příležitost i výzkumných projektů. Snažíme se neustále inovovat ve všech divizích společnosti a jsme schopni pomoci i s velmi náročnými záležitostmi. Nabídka stáží a brigád pro vysokoškolské studenty je u nás také velmi rozsáhlá.

Spolupráce Ray Service & VISC

Ray Service

Na profesionální úrovni vyrábíme a vyvíjíme kabelové svazky, elektromechanické komplety a elektronická zařízení pro rozsáhlou škálu klientely. Nemalou součástí naší společnosti je distribuce kabelových komponent.

S více než dvaceti lety na trhu jsme silná prosperující společnost a zároveň vyhledávaný partner.

S moderním zázemím a profesionálně inovativním přístupem k výrobě jsme jeden z nejaktraktivnějších zaměstnavatelů ve Zlínském kraji.

Vhodné pozice pro studenty

Spolupráce se studenty VUT

Formula Student je studentská soutěž v konstrukci vozů formule. Studentské týmy z celého světa navrhují, konstruují a testují závodní vozy formulového typu a později s nimi závodí na prestižních závodních okruzích Evropy i Spojených států amerických.

Cílem je navrhnout a postavit reálný závodní monopost pro rekreačního jezdce, prezentovat fiktivnímu investorovi a poté připravit fiktivní maloseriovou výrobu 1000 kusů.

Každý tým si musí sehnat sám veškeré prostředky a firma Ray Service se podílí na této soutěži jako zlatý partner týmu VUT Brno.

Ray Service a práce na SOČ

Společnost Ray Service nabízí středoškolským studentům mnoho témat pro Středoškolskou odbornou činnost.

Studenti si mohou vybrat z oborů elektro, mechanika, elektromechanika, management nebo automatizace a programování.

Obor elektro se ještě dělí na podobory obecné, aerospace, land systems a motosport. Z každého podoboru si může student vybrat téma, které mu sedí nejvíce. Jsou to např.:  optika, optoelektronické převodníky; zalévací hmoty pro elektrotechniku; budoucnost leteckého průmyslu; dálkově ovládaná bojová vozidla; LED světloměty a mnoho dalších.

V oboru mechanika si student může vybrat z témat: zásady kótování ve výkresech podle posledních norem; povolené a zakázané styky kovů; zpracování kompozitních materiálů a další.

Obor elektromechanika nabízí tři témata pro zpracování SOČ. Jsou to 3D tisk PCB; rapid prototyping a měnič napětí 12/24 voltů.

Studenti, kteří mají zájem o management si mohou vybrat téma mezinárodní projektový management; identifikace pomocí RFID nebo analýza dle 8D reportu.

Obor automatizace a programování nabízí témata jako programování dronů; programování zalévacích robotů; IR melder testování a další.

V případě zájmu o další témata nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Ray Service, a.s.
Huštěnovská 2022
68603 Staré Město
Česká republika
IČ: 27756203 DIČ: CZ27756203

T +420 572 434 311
F +420 572 577 077
info@rayservice.com
www.rayservice.com