RAVEO

Elektrotechnika Elektromechanika Pohony Strojírenství Robotika Automatizace Průmysl 4.0

Komplexní dodavatel a poskytovatel pohonné techniky v oboru automatizace, robotiky a Industry 4.0.

Tř. Tomáše Bati 1851, 765 02 Otrokovice
založeno 2010 | 20+ zaměstnanců

world of motion

Posláním společnosti RAVEO byl, je a bude pohyb. S radostí a úsilím pracujeme na tom, abychom se pro naše zákazníky stali vždy místem první volby při výběru komponent v oblasti pohonné techniky, robotiky, automatizace nejen v odvětví Industry 4.0.

Jsme specialisté v oboru pohonné techniky, automatizace a robotiky. Zakládáme si na kvalitním a komplexním servisu v oblasti engineeringu, který vyžadují aplikace s důrazem na pohyb a polohování. Naše renomé nás v podnikání doprovází na každém pracovním jednání a při každém úkolu.

Charakteristickým rysem společnosti RAVEO je zejména zodpovědný přístup k práci, který se za více než jedno desetiletí stal základním stavebním kamenem našeho úspěchu.

Nabízíme komponenty od předních světových výrobců v oblasti pohonné techniky. Jsme více než obchodní firma, náš tým inženýrů přenáší své zkušenosti s návrhem pohonů do aplikací našich zákazníků s ohledem na okolní technologii.

Naše činnost

 • komplexní engineeringové služby a nabídka především v pohonné technice
 • engineering strojních a automatizačních zařízení
 • kompletace pohonných zařízení a sestav na míru zákazníka
 • aplikace pohonné techniky
 • zákaznický servis
 • 3D projekce a modelace
 • odborné poradenství a konzultace

Naše služby

dokonalý přehled o všech produktech

Nejkomplexnější web na trhu

služba pro zákazníky

3D modely a projekce

MSV v Brně, AMPER

Veletrhy

Pro zaměstnance i pro zákazníky

Odborná školení

Raveo family

Tak jako je pro nás důležité mít výborné vztahy s našimi klienty, stejnou měrou to platí i u našich zaměstnanců. Soustředíme se na to, aby z našeho úspěchu profitovali i oni a cítili se dobře nejen mezi svými kolegy, ale i v prostředí na pracovišti. Pravidelně se zamýšlíme nejen nad usnadněním a efektivitou práce, ale i nad osudy a životními příběhy našich pracovníků. Dlouhodobá spokojenost a nízká fluktuace zaměstnanců je jednou z našich klíčových zásad.

Zaměstnanci čerpají z řady benefitů. Je jim umožněno další vzdělávání a pravidelně dochází i ke zvyšování jejich kvalifikace. Dále cestují do zahraničí nebo reprezentují značku RAVEO na veletrzích či obchodních jednáních, a nezáleží nám na tom, jestli jde o pozici skladníka nebo vedoucího oddělení.

Raveo Hero

STAŇ SE JÍM I TY!

Aktuálně nabízíme volná pracovní místa na tyto pozice: administrativní pracovník, technická podpora prodeje a obchodně technický pracovník.

Podrobnosti na: www.raveo.cz/kariera.

Elektromotory

Převodovky

Lineární technika

Řízení

Naší vizí je neustále přicházet na trh s inovativními a chytrými řešeními všude tam, kde je zapotřebí uvádět věci do pohybu.

Naše hodnoty

Profesionalita, transparentnost, rozmanitost, hrdý zaměstnavatel, green thinking, vzdělávání, rozvoj, dlouhodobá zaměstnanost, bezpečné pracoviště, zahraniční působnost, pravidelná expanze, rozvoj podnikání, podpora škol a studentů, podpora místních skupin a společenských akcí.

Raveo & vzdělávání

Od počátku našeho podnikání jsme významnými podporovateli vzdělávání a rádi dáváme příležitost mladým talentům, aby uskutečnili své vize.

Spolupracujeme zejména s fakultami vysokých škol zaměřených na oblasti strojírenství, elektrotechniky, automatizace a umělé inteligence. Mezi naše partnery patří UTB ve Zlíně, VUT v Brně nebo ČVUT v Praze.

Proč Raveo

plníme Vaše přání

Dle představ zákazníka

rychlé doručení zboží

Kompletní skladová dostupnost

technik na příjmu

RAVEO On CUE

lidský přístup a logika

Stvořeno pro náš svět

Raveo všude kolem Vás

Dodáváme komponenty prakticky do všech průmyslových odvětví. Náš podpis naleznete i v robotice, chytrých domácnostech, elektronových mikroskopech, leteckém a automobilovém průmyslu, CNC strojích, systémech hromadné dopravy, automatických přístupech, dopravnících a ve spoustě dalších aplikací.

Chytrá RAVEO řešení pomáhají klientům vytvářet inovativní stroje a zařízení s vysokou přidanou hodnotou. Díky tomu se pak naši zákazníci mohou soustředit na věci, na kterých opravdu záleží.

RAVEO & SOCIAL RESPONSIBILITY

Nechceme se časem stát průměrnou firmou. Proto neustále zdokonalujeme celou řadu našich činností, procesů a technologického vybavení. Pravidelně inovujeme, rádi se vzděláváme a učíme.

Každoročně i investujeme část svých finančních prostředků na podporu společenských a sportovních aktivit, zlepšení sociální úrovně vybraných organizací, sponzoring hudebních nebo filmových festivalů či na podporu mladých talentů z řad studentů.

Uvědomujeme si, že s růstem kvalifikace i velikosti společnosti RAVEO, však roste i naše odpovědnost. Proto se řídíme standardem zodpovědných rozhodnutí a řešení, nejen vůči zaměstnancům, společnosti, ale i přírodě. Tomu odpovídá i náš slogan: „RAVEO – world of motion“.

Naše úspěchy

 • certifikace TÜV SUD
 • finalista soutěže Firma roku
 • nejlepší dodavatel KOLLMORGEN v Evropě
 • cyklo zaměstnavatel roku 2018
 • a další různá ocenění od dodavatelů

Kontakt

RAVEO s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1851
765 02 Otrokovice
Česká republika

+420 577 700 150
info@raveo.cz

www.raveo.cz
Facebook profil firmy