IMACO Group

Strojírenství Automatizace Elektrotechnika

Tradiční výrobce plnicích linek, strojů a technologií.

Hradišťská 821, 687 08 Buchlovice
založeno 1997 | 20+ zaměstnanců

SOLUTION FOR FILLING, CAPPING AND LABELLING

Plnicí stroje

Jsme moderní firma s více než dvacetiletou tradicí. Za dobu naší existence jsme si vydobyli významné místo na trhu a naše produkty exportujeme do celého světa.

Zabýváme se výrobou a prodejem plnicích strojů, uzavíracích automatů, etiketovacích systémů, strojů pro plnění a zavírání tub i kompletních plnicích a balicích linek.

Naše společnost doposud vyrobila přes 1000 strojů, které byly dodány a nainstalovány v různých zemích světa.

Dodáváme do většiny evropských zemí i Ruska, naše stroje již mají své místo v řadě zemí Asie, Afriky i Ameriky a neustále usilujeme o rozvoj našeho exportního potenciálu.

Každoročně se buď přímo, nebo prostřednictvím prodejců účastníme patnácti veletrhů a výstav po celém světě.

Proč stroje IMACO?

Kvalitativní stránka strojů je dána především použitím velmi dobrých materiálů, kvalitních pneumatických komponent a špičkové elektroniky v kombinaci s využitím moderních poznatků v oboru.

Stroje jsou koncipovány tak, aby umožňovaly rychlou přestavitelnost za použití velmi malého množství výměnných dílů, což umožňuje dosahovat příznivé cenové hladiny i při zpracování širokého sortimentu výrobků.

Věříme, že pokud se na nás obrátíte, budete spokojeni nejen s našimi stroji, ale i s rychlostí a kvalitou služeb, které k prodeji strojů neodmyslitelně patří.

Rychlý rozvoj firmy je postaven především na vlastní konstrukční skupině zkušených odborníků a vysoce kvalifikovaném dílenském personálu.

Náš sortiment

  • plnicí stroje
  • uzavírací automaty
  • etiketovací systémy
  • stroje pro plnění a zavírání tub
  • kompletní plnicí a balicí linky

Stroje a systémy z naší produkce jsou vhodné především pro použití v potravinářském, kosmetickém, chemickém a farmaceutickém průmyslu a jsou určeny pro menší a střední produkci.

Výrobní program firmy IMACO zahrnuje též speciální stroje určené do prostředí s nebezpečím výbuchu (SNV), stroje pro plnění agresivních látek (kyselin, zásad a detergentů) a monobloky určené k zařazení do čistých provozů, splňující normy GMP.

Servis

Servisní oddělení firmy Imaco Group zajišťuje instalace jednotlivých strojů, linek a technologických celků. Zajišťujeme dodávky veškerých náhradních dílů, modernizace a přestavby strojů, záruční a pozáruční servis v tuzemsku i v zahraničí.

Kvalifikovaný tým servisních techniků je schopen obsáhnout veškeré mechanické, elektrotechnické a programovací práce spojené s touto činností.

Kontakt

IMACO Group, s.r.o.
Hradišťská 821
687 08 Buchlovice
Česká republika

+420 572 111 602
imaco@imaco.cz

www.imaco.cz
Facebook profil společnosti