COMFIS

Elektrotechnika Informatika

Komplexní řešení pro identifikaci osob s využitím biometrie

Hradišťská 857, 68708 Buchlovice

Jsme jedním z lídrů na českém trhu v biometrických technologiích. Dodáváme komplexní řešení pro identifikaci osob se specializací na biometrické systémy. Na našem trhu působíme již od roku 2004.

Mezi hlavní činnosti patří analýza, návrh, vývoj systémů a jejich následné dlouhodobé dodávky do obchodní sítě partnerů.

Naše využití
biometrických technologií

Se systémem dokážeme přesně a jednoznačně identifikovat osoby, jelikož využitý biometrický klíč není možné nikomu předat, případně jej ztratit. Také jej není možné zneužít cizí osobou.

Systémy do škol

S profesionálními možnostmi identifikace jsme navrhli zcela nové řešení na míru mateřským školám, díky kterému rodiče, přicházející si pro své děti, jsou jednoznačně identifikovány již u hlavních dveří a je jim umožněn vstup do prostor školy. S využitím našeho systému mají pedagogové možnost kontrolovat daného návštěvníka, je-li oprávněn dítě vyzvednout.

Bezpečné a jednoduché řešení tak umožňuje pedagogům plně věnovat svůj čas dětem.

Odpovědný pedagog je schopen sám nové přístupy, jak zavádět, tak odebírat. Hromadná akce, jako je odstranění předškolních dětí ze systému, zajistí automatickou blokaci přístupů všem navázaným oprávněným osobám, které nemají vazbu na mladší dítě.

Zaznamený biometrický údaj se neukládá jako celek, ale jako šifrovaný údaj bez možnosti zpětné rekonstrukce. Systém je tak chráněn proti případnému zneužití uložených otisků.

 

Flexibilní řešení

Vlastní výroba zajistí absolutní kontrolu nad kvalitou námi dodávaných systémů. Jsme schopní pružně reagovat na požadavky a vysoké nároky zákazníků. Testovací oddělení zajistí výstupní kontrolu dle přísně stanovených postupů a norem. Kvalita výrobků, jejich dlouhodobá funkčnost a spokojenost zákazníků je naší prioritou.

Čtení otisků naším systémem

Systém pracuje na základě převedení otisku prstu jako biometrického údaje do číselné podoby. Z úplných biometrických údajů, jimiž je v daném případě otisk prstu, systém vybírá pouze některé rysy specifické pro jednotlivce tak, aby vytvořil biometrickou šablonu, která je redukcí úplného biometrického obrazu.

Šablona je před uložením v systému zpracována matematickou operací do číselného vyjádření (tzv. hash), z něhož není následně možně zpětně rekonstruovat původní biometrický údaj.

Kontakt

COMFIS s.r.o.
Hradišťská 857
Buchlovice
687 08
Česká republika

+420 572 411 914
info@comfis.cz
www.comfis.cz