Referent/ka nákupu

Obchod

Společnost BD SENSORS s.r.o. hledá nového kolegu do nákupního týmu

Hradišťská 817, 687 08 Buchlovice

Chcete se podílet na prodeji hi-tech produktů na měření tlaku? Máte zájem pracovat ve firmě plné moderních technologií, která se chystá vypustit na oběžnou dráhu vlastní mini satelit? Hledáme nového kolegu do nákupního týmu ve společnosti BD SENSORS s.r.o. Buchlovice.

Náplň práce

  • Nákup vymezeného sortimentu zboží a materiálů.
  • Posuzování nabídek jednotlivých dodavatelů, vedení poptávkových řízení.
  • Projednávání, příprava a uzavírání kontraktů s obchodními partnery.
  • Vedení požadovaných evidencí (objednávek, dodavatelů, vedení dokumentace a podkladů pro účetnictví aj.).
  • Obchodní jednání s dodavateli, výběr dodavatelů.
  • Vystavení objednávek a potvrzení faktur.
  • Zpracování a předávání podkladů pro reklamační řízení.
  • Kontrola smluvních podmínek při dodávkách materiálu, strojů a zboží, popř. služeb.
  • Kontrola stavu materiálu na skladě.
  • Spolupráce při tvorbě plánů výroby, kontrola interních dodavatelských termínů a kapacit ve výrobě.

Nabízíme

  • Možnost podílet se na rozvoji nového perspektivního výr. programu
  • Možnost osobního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Nabídka benefitů, dovolená navíc
  • Zázemí firmy s více jak 27letou tradicí
  • Dle hospodářského výsledku pololetní bonus
  • Pracovní smlouva – po zkušební době na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického / obchodního směru
  • Znalost MS Office, zkušenosti se SAP výhodou
  • Aktivní znalost AJ; NJ výhodou
  • Praxe na obdobné pozici v oboru nákupní logistiky a plánování výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Oslovila vás tato pozice? Zašlete nám váš životopis prostřednictvím Online dotazníku pro uchazeče o zaměstnání nebo přímo na e-mail.

Kontakt

BD SENSORS, s.r.o.
Personální oddělení
Hradišťská 817
687 08 Buchlovice

personalni1@bdsensors.cz
www.bdsensors.cz