Pracovník/-ice ve výrobě kabeláže

Elektrotechnika

Moderní a úspěšná společnost nabízí volné místo pracovníka/ice ve výrobě kabeláže

Huštěnovská 2022, 686 03 Staré Město

Nabízíme volné místo pracovníka/ice ve výrobě kabeláže pro Firmu roku 2017 a Zaměstnavatele regionu ve Zlínském kraji.

Co vás čeká?

  • ruční montáž kabelových svazků a elektromechanických soustav
  • lisování kontaktů, pájení, cínování, montáž součástek apod.
  • práce s nářadím (kleště, nůžky, klíče atd.)
  • práce s ručními měřidly (pravítka, mikrometr, posuvné měřítko)
  • Součástí výběrového řízení je praktická zkouška, kterou uchazeč absolvuje v druhém kole náboru.

Uvítáme

  • ideálně střední odborné vzdělání, anebo vyučení v oboru elektrotechnik, elektromechanik, elektrikář
  • možno technické vzdělání jiné odbornosti
  • zkušenost z obdobného průmyslu výhodou (montáž kabelových svazků, pájení, práce s konektory, apod.)
  • maximální zručnost, pečlivost v práci, přesnost, odpovědnost za kvalitu
  • zájem o práci a chuť se učit – potřebné dovednosti vás naučí šikovní a zkušení kolegové

Nabízíme

  • perfektní zázemí české společnosti
  • stabilní práci s motivačním systémem hodnocení
  • jednosměnný provoz; od pondělí do pátku, 6:00 – 14:30
  • zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, kariérní postup
  • velmi komfortní a moderní pracovní prostředí
  • výborné sociální zázemí ve firmě, práce v menších týmech
  • obědy ve firemní kantýně zdarma, zdarma káva, pitný režim taktéž
  • po zkušební době zařazení do benefitního systému (Cafeterie Sodexo)
  • práce vhodná pro muže i ženy, možnost i zkrácených úvazků (dle dohody)

Kontakt

Ray Service, a.s.
Huštěnovská 2022
68603 Staré Město
Česká republika

T +420 572 434 602
personalni@rayservice.com
www.rayservice.com