Asistent do oddělení Vývoje – BD SENSORS

Elektrotechnika

Nabízíme volné místo na pozici Asistent do oddělení Vývoje

Hradišťská 817, 687 08 Buchlovice

Asistent do oddělení Vývoje

Pracovní poměr: studentská stáž
Smluvní vztah: dohoda o provedení práce
Vzdělání: SŠ/VŠ se zaměřením na elektrotechniku
Zařazení: oddělení Vývoje

Čeká vás zajímavá spolupráce, praktické zkušenosti s návrhem elektrických schémat zapojení a topologie desek plošných spojů v programu Altium Designer

Náplň práce

  • Wiring up the Circuit
  • Net Labels
  • Creating a New PCB
  • Configuring the Board Shape and Location
  • Project Libraries, Layer Stack Manager, Polygon Manager, Silkscreen, Manufacturing, Integrated Library, Workspace Panel, PCB Inspector
  • Running a Design Rule Check
  • Output Documentation, Output Job File
  • Generating the BOM
  • Fabrication Outputs, Assembly Outputs

Co požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
  • Výhodou znalost technologie PCB a návrhových pravidel, výhodou teoretické nebo praktické zkušenosti s analogovými a AD/DA obvody
  • Anglický jazyk – alespoň pasivní znalost

Co vám můžeme nabídnout

  • Získání praktických zkušeností v oblasti návrhu desek plošných spojů
  • Spolupráce ve vývoji, návrh DPS, oživování elektroniky
  • Po ukončení studia nabídka stálého pracovního místa
  • Benefity: placená stáž, účast na firemních akcích, flexibilita pracovní doby
  • Nástup možný ihned

Kontakt

Bližší informace Vám poskytneme na e-mailu personalni1@bdsensors.cz