Nabídka práce pro absolventy a studenty

Studuješ střední školu nebo jsi ji právě dokončil? Máme pro Tebe zajímavé nabídky,při kterých si nejen vyděláš, ale také se naučíš mnoho nového.

Mladým lidem neustále ukazujeme, že za dobrou prací nemusí vyrážet nikam do světa, ale výborná pracovní místa a zkušenosti mohou získat i v našem regionu. I ve Zlínském kraji máme řadu vynikajících a perspektivních firem, které jsou studentům i absolventům velmi nakloněné a rády jim pomáhají nejen v jejich začátcích.

Jsi student a zajímáš se o techniku?

Pokud studuješ některý z technických oborů nebo je technika Tvůj koníček a baví Tě, můžeš se stát lektorem našich kroužků techniky. Kroužky jsou určeny pro žáky 5. až 8. třídy základní školy a budou probíhat ve školách a naší nové a jedinečné mobilní učebně. Takže máš jedinečnou příležitost zjistit, jak může vypadat a probíhat výuka ve speciálně připraveném kamionu.

Se vším Tě seznámíme a dozvíš se mnoho nového. Pomůžeme Ti stát se lektorem, ničeho se nemusíš bát, bude Ti pomáhat podpůrný tým odborných učitelů i studentů, kteří mají s kroužky již zkušenosti. Pracovat můžeš v Uherském Hradišti nebo v jiném blízkém městě či obci, kde budeme kroužky organizovat. Můžeš nám napsat nebo zavolat a společně se domluvíme, jaké místo a čas Ti budou nejlépe vyhovovat. Podívej se na náš INZERÁT.

Právě jsi skončil střední školu?

A přemýšlíš, kam dál? Společnost Ray Service, a.s. ve Starém Městě aktuálně nabízí volnou pozici Elektrotechnika, která je ideální právě pro absolventy. Společnost Tě všechno potřebné naučí a navíc nabízí zajímavé platové ohodnocení a spoustu benefitů. Mrkni na jejich INZERÁT a dozvíš se víc.

Pokud Tě některá z nabídek zaujala, neváhej nás kontaktovat. 

Kontakt

Mgr. Sylva Štěpitová
+420 775 618 422
sylva.stepitova@visc.cz
zlinsky.visc.cz