Kamion v Březolupech

KAMION S MOBILNÍ UČEBNOU PŘIJÍŽDÍ DO BŘEZOLUP
A VEZE PRAXI DO ŠKOL! 

V termínu od 28. dubna do 5. května 2021 můžete naši unikátní mobilní učebnu v kamionu navštívit v Březolupech.

Pro žáky základní školy, kteří v této náročné době mohou být ve škole, máme připravený pestrý program a spoustu zážitků s technikou. Naučíme se, jak funguje pneumatika, rozpohybujeme písty, vytiskneme si klíčenku na 3D tiskárnách a třeba poznáme i mbota.

V odpoledních hodinách se k nám může hlásit kdokoli, kdo by měl zájem o individuální vzdělávání a poznání tajů naší krásné mobilní učebny.

V dopoledních hodinách je učebna v kamionu určena pro žáky školy, po obědě se věnujeme žákům z družiny a odpoledne jsou volná pro všechny, kteří se chtějí něčemu naučit, rozšířit si své znalosti a dovednosti nebo si jen něco vyzkoušet.

Vzhledem k platným epidemiologickým opatřením probíhá odpolední vzdělávání individuální formou 1 lektor + 1 žák (případně sourozenci ze společné domácnosti). Všechny zájemce o odpolední kurzy proto prosíme, aby nás kontaktovali – společně domluvíme termín a téma společně stráveného času.

Pro účastníky je akce zdarma.

Program vzdělávání pro žáky

3D technologie a 3D tisk

1. modul:
Návrh – práce v Tinkercadu.

2. modul:
3D modely a 3D tisk.

Pneumatika

1. modul:
Pneumatika, pneumatický obvod, stavba a sestavování pneumatických obvodů podle schémat.

2. modul:
Sestavování pneumatických obvodů podle vlastního návrhu.

Programování robotků, grafické programování

1. modul:
Programování robotků – ozoboty, arduino.

2. modul:
Práce s dalšími grafickými programy.

Co vás čeká?

  • PNEUMATIKA
  • 3D TISK
  • MBOT
  • a spousta zážitků

Kde nás najdete?

Kamion přijede ve středu 28. dubna odpoledne a po celou dobu bude přistaven v prostorách za Víceúčelovou halou v Březolupech a jistě jej nepřehlédnete.

Kontakt - rezervace

Mgr. Sylva Štěpitová
+420 775 618 422
sylva.stepitova@visc.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Veškeré aktivity realizujeme v souladu s vládními nařízeními a za přísného dodržení všech hygienických a epidemiologických opatření k zabránění šíření koronavirové nákazy. Proto odpolední aktivity probíhají pouze individuální formou, všichni lektoři i účastníci musí nosit respirátor (děti roušku) a při vstupu použijí dezinfekci rukou. Naši lektoři jsou pravidelně testováni.

Fotogalerie z individuálních lekcí v Březolupech

Projekt Technologické centrum pro Průmysl 4.0 byl financován z operačního programu IROP. Registrační číslo projektu: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_054/0004973.