Řízení výroby ve společnosti Alucast, s.r.o.

12. dubna - 09:00
Tupesy 100, 687 07

Baví nás propojovat svět škol se světem práce a těší nás, pokud se na nás školy i firmy obracejí se zájmem o spolupráci.

Jednou z firem, která ráda a ochotně ukazuje své prostory, svou činnost, aktivity a motivuje mladé lidi, je tupeská společnost Alucast, s.r.o.

V pátek 12. dubna 2019 do společnosti Alucast v Tupesích zamířili na exkurzi se zaměřením na řízení výroby zájemci z řad studentů 2.  ročníku z Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště.

Dozor zajistila Mgr. Kosecová.

přihlášení na akci

Pokud máte zájem se exkurze ve společnosti Alucast také zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: sylva.stepitova@visc.cz.

Maximálně se může zúčastnit 25 studentů.

Přihlašování na akci bylo již ukončeno. Děkujeme za Váš zájem.

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.

Program

  1. Představení firmy Alucast s.r.o.
  2. Řízení výroby, výrobní management – co to je, jak se to dělá, moderní nástroje pro řízení výroby
  3. Jaké kompetence odborné a sociální jsou zapotřebí k tomu, aby se člověk stal dobrým manažerem
  4. Prohlídka výroby
  5. Diskuze, zhodnocení exkurze

Velké poděkování patří Ing. Marku Křejčířovi, obchodnímu řediteli společnosti, který nás seznámil s činností společnosti Alucast, jejími produkty, výrobou a ukázal nám všechny její prostory a celý proces výroby hliníkových odlitků. Také nás seznámil se svou náplní práce obchodního ředitele, což studenty velmi zaujalo. Studenti odcházeli z exkurze velmi nadšení a fascinovaní obrovskými znalostmi pana ředitele o chodu celé společnosti.