Představení mobilní učebny

08. listopadu - 13:00
Hotel Skanzen, Modrá 227

Vezeme praxi do škol

Zcela nová plně vybavená mobilní učebna v kamionu je unikátní projekt s cílem vzdělávat mladé lidi v oblasti technických dovedností.

Učebna je součástí Technologického centra pro průmysl 4.0, které jsme vybudovali společně s partnerskými společnostmi Ray Service a.s. a BD SENSORS s.r.o.

Srdečně Vás zveme na slavnostní představení unikátního vzdělávacího projektu VISC TECHNOLOGY TRUCK, které se uskuteční v pátek 8. listopadu 2019 od 13 do 15 hodin v hotelu Skanzen na Modré.

Těšíme se na Vás!

...přidejte se k nám!

Děkujeme zástupcům vedení základních i středních škol, jejich pedagogům, ředitelům firem z našeho regionu a všem, kteří se přišli s naší unikátní učebnou seznámit. Setkání proběhlo ve zcela novém prostředí kamionu a občerstvení pro hosty bylo připraveno v Centru slováckých tradic na Modré, kde hosté pokračovali v diskuzích o technickém vzdělávání, inovaci našich výukových metod a dalších blízkých tématech.

Kamion voněl novotou, jeho barvy zářily do dálky a počasí nám přálo… Jsme rádi, že se vše vydařilo a přišli jste se podívat.

Napsali o nás

Článek o našem slavnostním představení kamionu včetně fotogalerie najdete zde.

ELEKTROTECHNIKA - ELEKTRONIKA - HYDRAULIKA - PNEUMATIKA - ROBOTIKA