Návštěva veterinární ordinace

23. ledna - 10:00
Zerzavice 1933, 686 01 Staré Město

Žákům, kteří se rozhodují, jakou profesi si pro své další studium a životní dráhu zvolí, ukazujeme jednotlivá povolání v reálném pracovním prostředí a seznamujeme je s náplní práce a požadavky na vzdělání konkrétních profesí.

Pro studenty oboru Gymnázium ze SOŠG Staré Město – zájemce o oblast veterinárního lékařství jsme připravili exkurzi do veterinární ordinace, aby poznali náplň práce a běžný pracovní den veterinárního lékaře.

Exkurze se uskutečnila ve čtvrtek 23. ledna 2020 od 10 hodin v prostorách Veterinární ordinace MVDr. Františka Luňáka ve Starém Městě.

Studenti poznali, jak probíhá běžná ordinační doba ve veterinární ordinaci, náplň práce veterinárního lékaře i sestry, požadavky na jejich vzdělání, vybavení ordinace. Měli možnost být přítomni u vyšetření i operačních zákroků, což hodnotili velmi pozitivně.

Přihlášení

Pokud máte zájem se exkurze ve veterinární ordinaci zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: sylva.stepitova@visc.cz.

Přihlašování bylo ukončeno. Děkujeme za Váš zájem.

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.

Program

  1. Představení veterinární ordinace, její činnosti.
  2. Seznámení s chodem ordinace.
  3. Profese nacházející uplatnění ve veterinární ordinaci – veterinární lékař, veterinární sestra, jejich náplň práce, požadavky na vzdělání.
  4. Prohlídka ordinace.
  5. Diskuse, závěr.

Poděkování

Děkujeme MVDr. Zuzaně Bernatíkové a MVDr. Františku Luňákovi za jejich ochotu a možnost zorganizování exkurze.