Lékařská a nelékařská povolání ve zdravotnictví

19. března - 12:45
J. E. Purkyně 365, 686 68 Uherské Hradiště

Neustále se snažíme propojovat svět vzdělávání se světem práce a pracovního prostředí. Žákům ukazujeme, jaká povolání vůbec existují, seznamujeme je s různými firmami, profesemi a věříme, že si vyberou takové povolání, které je bude bavit a současně jim zajistí spokojený život.

Abychom studentům neukazovali pouze prostředí soukromých společností, bereme je na exkurze a besedy také na úřady a jiné instituce. Tentokrát jsme zamířili do Uherskohradišťské nemocnice a.s., kde se studenti seznámili s profesemi, které v systému zdravotnictví a v nemocnici jako takové nacházejí své uplatnění. Poznali jednotlivé lékařské i nelékařské zdravotnické profese, jejich specializace a také se dozvěděli, jaké osobnostní předpoklady jsou pro takovou práci zapotřebí.

Exkurze proběhla v úterý 19. března 2019 od 12:45 hodin v prostorách nemocnice a byla určena především pro zájemce z řad studentů 2. – 4. ročníku oboru Gymnázium ze Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město.

S prostředím Uherskohradišťské nemocnice nás seznámil Ing. Lubomír Gazdoš z Odboru řízení lidských zdrojů UHN.

Přihlášení na akci

Pokud máte zájem se také zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: sylva.stepitova@visc.cz.

Maximálně se může zúčastnit 40 studentů.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Přihlašování bylo ukončeno.

Program

  1. Prezentace Uherskohradišťské nemocnice, a.s. – v zasedací místnosti CO – Ing. Lubomír Gazdoš.
  2. Prohlídka nemocnice – lůžkové oddělení chirurgie, ARO a hematologie.
  3. Závěr a zhodnocení exkurze.

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.