Lékařská a nelékařská povolání ve zdravotnictví

19. března - 12:45
J. E. Purkyně 365, 686 68 Uherské Hradiště

Neustále se snažíme propojovat svět vzdělávání se světem práce a pracovního prostředí. Žákům ukazujeme, jaká povolání vůbec existují, seznamujeme je s různými firmami, profesemi a věříme, že si vyberou takové povolání, které je bude bavit a současně jim zajistí spokojený život.

Abychom studentům neukazovali pouze prostředí soukromých společností, bereme je na exkurze a besedy také na úřady a jiné instituce. Tentokrát jsme zamířili do Uherskohradišťské nemocnice a.s., kde se studenti seznámili s profesemi, které v systému zdravotnictví a v nemocnici jako takové nacházejí své uplatnění. Poznali jednotlivé lékařské i nelékařské zdravotnické profese, jejich specializace a také se dozvěděli, jaké osobnostní předpoklady jsou pro takovou práci zapotřebí.

Exkurze proběhla v úterý 19. března 2019 od 12:45 hodin v prostorách nemocnice a byla určena především pro zájemce z řad studentů 2. – 4. ročníku oboru Gymnázium ze Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město.

S prostředím Uherskohradišťské nemocnice nás seznámil Ing. Lubomír Gazdoš z Odboru řízení lidských zdrojů UHN.

Přihlášení na akci

Pokud máte zájem se besedy zaměřené na problematiku daní také zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: sylva.stepitova@visc.cz.

Maximálně se může zúčastnit 40 studentů.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Přihlašování bylo ukončeno.

Program

  1. Prezentace Uherskohradišťské nemocnice, a.s. – v zasedací místnosti CO – Ing. Lubomír Gazdoš.
  2. Prohlídka nemocnice – lůžkové oddělení chirurgie, ARO a hematologie.
  3. Závěr a zhodnocení exkurze.

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.