Exkurze na Policii ČR

18. března - 13:00
Velehradská 1217, 686 01 Uherské Hradiště

Studenty středních škol bereme na velmi zajímavé a podnětné exkurze do firem v regionu, aby věděli, jaké možnosti po ukončení studia mají ve svém okolí a sami si ujasnili, jaká profese je pro ně ta pravá. Snažíme se studentům ukázat co nejširší možnosti vzhledem k jejich oboru studia, a to nejen v soukromém, ale i veřejném sektoru.

Pro studenty 4. ročníku oboru Mechanik seřizovač ze Střední odborné školy a Gymnázia Staré Město jsme si tentokrát připravili exkurzi na Obvodním oddělení Policie ČR v Uherském Hradišti. Exkurze proběhla v pondělí 18. března 2019 od 13 hodin. Studenti se seznámili se základními informacemi o Policii ČR, policejní technikou, požadavky na osobnost policisty a vyzkoušeli si oděv těžkooděnce.

Exkurzí nás provedla tisková mluvčí a preventistka zdejšího oddělení por. Bc. Milena Šabatová.

Přihlašování na akci

Pokud máte zájem se exkurze na policejním oddělení také zúčastnit, můžete se přihlásit zde, zasláním zprávy přes naše facebookové stránky nebo nám napište na: sylva.stepitova@visc.cz.

Přihlašování bylo ukončeno.

Hodnocení akce

Pokud jste se akce zúčastnili, budeme rádi, pokud nám zde sdělíte své hodnocení.

Děkujeme.

Program

  1. Prezentace instituce Policie ČR
  2. Prohlídka obvodního oddělení
  3. Nabídka pracovních pozic pro budoucí absolventy 4-letých maturitních oborů
  4. Požadované odborné a sociální kompetence
  5. Diskuze, závěr

Děkujeme příslušníkům Obvodního oddělení Policie ČR za velmi zajímavou a zážitkovou exkurzi a studentům za jejich aktivní zájem.